lightroom presets cover, pastelinės spalvos

Dažnai girdžiu fotografijos entuziastus klausiant, kaip gaunamos pastelinės spalvos, kaip gaunami mėlyni tonai, kaip padaryti “išblukinti” juodai baltą nuotrauką. Gera žinia naudojantiems Adobe Lightroom . Kartu su portalu
eFoto pristatome “nuostatų rinkinį” dar laiudyje žinomą kaip “presetai”. Šis įrankis gali padėti pažvelgti į savo paties nuotraukas iš kitos perspektyvos, ar padėti pirmuosius žingsnius mokantis spalvinės korekcijos.

Jokiu būdu nerekomenduoju jų naudoti “out of the box”. Neretai, priklausomai nuo jūsų kameros, šių nuostatų galutinis vaizdas labai priklauso nuo kadro ekspozicijos ar nuotraukų spalvinės temperatūros. Šias nuostatas rinkome tinkančias tiek JPG, tiek RAW nuotraukų formatams, tad nesvarbu, kokiu formatu fotografuojate. Kad būtų paprasčiau, nuostatas padalinome į dvi dalis – “Samanos” tai spalvotos nuostatos, ir “Smilgos” – nuostatos, juodai baltoms nuotraukoms.

Žemiau rasite šių nuostatų pavyzdžius. Parsisiuntę nuostatas taip pat rasite instrukcijas, kaip jas įdiegti į savo Lightroom programinę įrangą. O jei neturi Lightroom, labai rekomenduoju jį išbandyti, nes tai vienas sparčiausių ir patogiausių nuotraukų apdorojimo įrankių. Nemokamą bandomąją versiją galite parsisiųsti iš Adobe puslapio.

Siųstis Nuostatas

Samanos kolekcija – pavyzdžiai

Smilgos kolekcija – pavyzdžiai